
Despre cum arăt
Realitatea este că aud frecvent comentarii despre cum arăt – sunt comentarii pozitive, în mare parte, despre ce interesantă sunt, ce frumoasă, ce albă, ce
Dacă las cana aceasta aici, va rămâne veșnic aici până decid eu să o ridic și să fac altceva cu

Realitatea este că aud frecvent comentarii despre cum arăt – sunt comentarii pozitive, în mare parte, despre ce interesantă sunt, ce frumoasă, ce albă, ce

Relația mea cu mâncarea a suferit schimbări în timp. Eram gurmandă când eram mică, apoi am fost anorexică și puțin bulimică, iar acum sunt sănătoasă.
@oana.teodora