
O săptămână fără alcool
A trecut o săptămână de când am decis să nu mai beau alcool când ies în oraș. Dacă ați deschis televizorul, radioul, telefonul, cartea sau
Dacă las cana aceasta aici, va rămâne veșnic aici până decid eu să o ridic și să fac altceva cu

A trecut o săptămână de când am decis să nu mai beau alcool când ies în oraș. Dacă ați deschis televizorul, radioul, telefonul, cartea sau
Trăiesc în București și mă bucur de el de aproape 4 ani. Am trecut de la a fi speriată de ideea de a mă muta vreodată aici la a mă simți acasă.
@oana.teodora