
O zi fără alcool
Am luat decizia de a mă îndepărta de alcool și de a nu îl mai consuma când ies în oraș cu prietenii. Puteți observa din
Dacă las cana aceasta aici, va rămâne veșnic aici până decid eu să o ridic și să fac altceva cu

Am luat decizia de a mă îndepărta de alcool și de a nu îl mai consuma când ies în oraș cu prietenii. Puteți observa din
@oana.teodora