
Mi-am dat demisia… iar!
V-a fost dor de Oana cea șomeră?? Ei bine, s-a întors! Mi-am dat demisia cu dificultate deoarece îmi plăcea locul în care lucram… de fapt,
Dacă las cana aceasta aici, va rămâne veșnic aici până decid eu să o ridic și să fac altceva cu

V-a fost dor de Oana cea șomeră?? Ei bine, s-a întors! Mi-am dat demisia cu dificultate deoarece îmi plăcea locul în care lucram… de fapt,
@oana.teodora