
Nimeni nu e ca mine
Nimeni nu e ca mine Nimeni nu a crescut în pijamalele în care am crescut eu, cu mâncarea, traumele, jocurile, vacanțele, prieteniile, educația și vorbele
Dacă las cana aceasta aici, va rămâne veșnic aici până decid eu să o ridic și să fac altceva cu

Nimeni nu e ca mine Nimeni nu a crescut în pijamalele în care am crescut eu, cu mâncarea, traumele, jocurile, vacanțele, prieteniile, educația și vorbele

Poate știți, poate nu, dar voi risca să mă repet pentru a crea puțin context. După ce am făcut Facultatea de Psihologie în Brașov, am

Nu m-aș fi gândit eu pe vremuri (adică în perioada liceului) că lucrurile se vor îndrepta și pe strada mea. Nu îmi imaginam că o
@oana.teodora